Bądź szczodry, a pieniądze same do ciebie wrócąMistyczna i tajemnicza nauka, wiedza czy kolejne stopnie wtajemniczenia w ezoteryce bardzo często opierają się na zasadzie sprzeczności i paradoksu. Nie inaczej jest w przypadku pieniędzy. Tutaj podstawowa zasada głosi rzecz dla wielu osób nie do przyjęcia: jeśli chcesz być bogaty, wieść dostatnie życie i dowiedzieć się, jak przyciągnąć pieniądze, to najpierw musisz... zacząć je rozdawać.Zachodzi tu bowiem prosta zależność oparta na karmie, która zawsze wraca do konkretnej osoby, zwykle nawet z podwójną siłą. Jeśli więc ktoś się dzieli otrzymanymi dobrami w sposób szczodry (ale i przemyślany, bo nie chodzi tu o bezsensowne i głupie rozdawanie), to może w przyszłości liczyć na to, że takie dobro do niego wróci. 

Zamiast więc szukać dziwnych i niesprawdzonych sposobów na to, jak przyciągnąć pieniądze, można skorzystać ze znanej i aktualnej przez wiele wieków metody karmicznej. 

Aby mieć pieniądze, trzeba je rozdawać; nie chować na bankowych kontach i kumulować, lecz pozwolić na to, aby rozdane dobro powróciło do nas w dwójnasób.

Komentarze

Popularne posty