Test na sprawdzenie swoich aktywnych czakrWiemy, że istnieją, w dużym stopniu znamy ich działanie i wpływ na ludzki organizm, potrafimy je rozróżnić i wskazać miejsca, w którym się kumulują. Ale tylko profesjonalnie wykonany czakry test sprawi, że będziemy też w stanie ocenić, która z tych siedmiu ludzkich energii jest w naszym przypadku najsilniejsza i na którą powinniśmy zwrócić uwagę.I chociaż na dźwięk słowa „test” można nabrać sporych podejrzeń, to w praktyce nie jest to absolutnie nic trudnego. Nie odbywa się za pośrednictwem żadnego badania, a jedynie skrupulatnemu odpowiadaniu na kilkadziesiąt skonkretyzowanych pytań. 

Rozwiązując czakry test można się spodziewać na przykład pytania o swoją intuicje, emocje, przekonanie o losowości świata, przeznaczenie. 

Często pojawiają się pytania o cechy charakteru, doświadczenie życiowe, umiejętność przebywania z ludźmi albo o zaufanie czy umiejętność współczucia. Ważne jest to, aby na pytania odpowiadać po dokładnym przemyśleniu odpowiedzi; w teście nie chodzi bowiem o szybkość, ale o szczerość i dokładność.

Komentarze

Popularne posty